O mnie

Cześć!

Nazywam się Krzysiek Kupisiewicz choć w internecie częściej przeczytacie o mnie Projekt Ketonator.
Jestem dietetykiem i specjalistą w zakresie żywienia niskowęglowodanowego ze szczególnym uwzględnieniem diet ketogenicznych.

Współpracuję z podopiecznymi w zakresie poprawy zdrowia, sylwetki oraz wydolności sportowej.

Jako ekspert w zakresie żywienia szczególną uwagę przykładam do zdrowego trybu życia i dobrych wyborów żywieniowych jednak w swojej praktyce nie raz spotkałem się z sytuacjami w których osoby cierpiały na niedobory witamin czy mikroelementów bądź były nimi zagrożone – np. z uwagi na konkretne protokoły żywieniowe, uprawiane sporty czy tryb życia. By zapewnić odpowiednie wsparcie w zakresie suplementacji współpracowałem z różnymi firmami aż w końcu pojawił się
pomysł, by zbudować własną markę suplementów. Działając w taki sposób mogę mieć pewność, że dostarczę produkt najwyższej jakości wszystkim, którzy takiego wsparcia potrzebują.

Produkuję i sprzedaję w Polsce – nie wydaję ‘milionów monet’ na marketing i nie staram się za wszelką cenę ‘odchudzać’ kosztów produkcji. Oczywiście CENA jest ważna, ale dla mnie osobiście na pierwszym miejscu jest JAKOŚĆ.

W świecie błyszczących opakowań, krzykliwych reklam i konkurencji cenowej można ulec wrażeniu, im coś bardziej błyszczy tym lepszą daje jakość – często jest zupełnie odwrotnie. Złoty brokat na pudełku też kosztuje…

Zapraszam do zakupów u mnie w sklepie.

Zapraszam do kontaktu w razie pytań czy wątpliwości.

W końcu zapraszam do współpracy jeśli w poszukiwaniu zdrowia i zadowolenia z siebie chcesz popracować również nad zmianą żywienia i stylu życia.

Pozdrawiam, Krzysiek Kupisiewicz